Podještědská hodinovka
běžecký závod na 1 hodinu na umělém povrchu

7. ročník Podještědské hodinovky

v pátek 8. 4. 2016 od 17.00 ve sportovním areálu ZŠ Jablonné v Podještědí

Pořadatel

SK ZŠ Jablonné v Podještědí

Termín a místo

pátek 8. 4. 2016 od 17.00 hod., sportovní areál u ZŠ

Přihlášky

na stadionu, nejpozději 30 minut před zahájením disciplíny

Ředitel závodů

Mgr. Petr Kopřiva

Hlavní rozhodčí

Mgr. Stanislav Pergl

Disciplíny

běh na 1 hodinu, běh na 12 minut

Časový program

17:00 běh na 12 minut
17:30 běh na 1 hodinu

Upozornění

v kategorii mužů a žen mohou startovat i mladší závodníci; závodí se na umělém povrchu značky conipur, jsou nutné krátké hřeby do treter

Startovné

50 Kč

Ceny

první tři závodníci obdrží diplom a věcnou cenu

Upozornění

za zdravotní stav účastníků zodpovídá vysílající složka, za věci odložené v šatně pořadatel neručí

Rekordy Podještědské hodinovky

12 minut

KategorieVzdálenostJménoKlubRok
žákyně3009 mDaniela ČernáAC Česká Lípa2011
žáci3493 mVilém HorákDiana sport2015
ženy3170 mAdéla VeseláAC Česká Lípa2016
muži3720 mTomáš KolaříkOK Nový Bor2014

1 hodina

KategorieVzdálenostJménoKlubRok
ženy12 992 mZuzana DaňkováChotyně2014
muži17 600 mKreisinger JanDiana sport Jablonec n. N.2014

Sponzoři a partneři akce

Atletika

Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí

KROB

KOVOVÝROBA KROB s.r.o.

www.firmakrob.cz

OMA CZ

OMA CZ, a.s.

www.omacz.cz

ZOD

ZOD Brniště a.s.

www.zodbrniste.cz

Fromin

Voda Fromin

www.fromin.eu

JežekIT

Ježek Vojtěch Informační Technologie

www.jezekit.cz

Prominent

PROMINENT CZ, s.r.o.

www.krutimaso.cz

Foto Krobová

fotografie Jindra Krobová

www.jindrakrobova.cz

Výsledky Podještědské hodinovky

Výsledky z roku: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |

Výsledky Podještědské hodinovky, 4. ročník, 19.04.2013

Běh 12 minut muži

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Louda Petr, 64AC Česká Lípa3545 m
2.Cmunt Petr, 96Jiskra Nový Bor3544 m
3.Stupka Patrik, 96AC Česká Lípa3448 m
4.Bekr Radek, 97AC Česká Lípa3335 m
5.Slaměný Oldřich, 52AC Česká Lípa2893 m
6.Seidl Vít, 92Jiskra Nový Bor2809 m
7.Dogaru Vasil, 81AC Česká Lípa2760 m
8.Kolář Miloslav, 83AC Česká Lípa2261 m
9.Pergl Stanislav, 72SK ZŠ Jablonné v Podj.1988 m

Běh 12 minut ženy

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Nováková Jana, 93AC Česká Lípa3025 m
2.Loudová Pavla, 68AC Česká Lípa3020 m
3. Slaměná Ivana, 84AC Česká Lípa2916 m
4. Svitáková Hana, 90AC Česká Lípa2770 m
5.Černá Daniela, 96AC Česká Lípa2769 m
6.Fridrichová Monika, 01AC Česká Lípa2564 m
7.Vaníčková Lucie, 86SK ZŠ Jablonné v Podj.2291 m
8. Rejnartová Monika, 73AC Česká Lípa1860 m

Běh 12 minut žákyně

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Bočková Markéta, 00Jiskra Nový Bor2927 m
2.Melzerová Nikita, 99Jiskra Nový Bor2895 m
3.Majcherová Nikol,99Ski Polevsko2876 m
4.Arltová Kateřina, 00Jiskra Nový Bor2757 m
5.Vančurová Sára, 01Cvikováček Cvikov2619 m
6.Oswaldová Eliška, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.2556 m
7.Slaměná Alena, 00AC Česká Lípa2506 m
8.Marcinová Tereza, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.2380 m
9.Ryšková Simona, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.1808 m

Běh 12 minut žáci

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Janúšek Petr, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.3423 m
2.Skalka Tomáš, 98AC Česká Lípa3321 m
3.Fanta Jiří, 98SK ZŠ Jablonné v Podj.2999 m
4.Štechmuller Tomáš, 98SK ZŠ Jablonné v Podj.2789 m
5.Tregner Jakub, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.2785 m
6.Vašák Milan, 98Ski Polevsko2691 m
7.Rozsypal Jiří, 02Ski Polevsko2552 m
8.Cmunt Ondřej, 03Jiskra Nový Bor2230 m

Běh 1 hodina muži

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Kreisinger Jan, 84Smržovka16811 m
2.Balatka Jaroslav, 83Liberec16337 m
3.Černý Michal, 64Raspenava16315 m
4.Štryncl Pavel, 77Salomon - Suunto15709 m
5.Daňko Miroslav, 77Labe Tri Club14953 m
6.Honzátko Čestmír, 75Údolí Samoty14875 m
7.Bufka Zdeněk, 57AC Česká Lípa14812 m
8.Janúšek Pavel, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.14730 m
9.Šrachta Vladimír, 60Munro Sprint Cvikov14398 m
10.Kašparec Petr, 62Lindava13824 m
11.Bekr Radek, 97AC Česká Lípa13539 m
12.Hazdra Miroslav, 65Cvikov13417 m
13.Kalvoda Břetislav, 55Munro Sprint Cvikov13375 m
14.Jandač Daniel, 79CZECH OUT12968 m
15.Kopřiva Petr, 70SK ZŠ Jablonné v Podj.12651 m
16.Dostál Tomáš, 97Cvikováček Cvikov12609 m
17.Stůj Radek, 98Cvikováček Cvikov12460 m
18.Hilmar Jiří, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.11354 m

Běh 1 hodina ženy

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Svitáková Alena, 66AC Česká Lípa10132 m
2.Svobodová Anna, 97SK ZŠ Jablonné v Podj.9601 m

Fotografie z Podještědské hodinovky

Fotografie z roku:

Máte fotografie z Podještědské hodinovky? Pošlete nám je na: vojtech.jezek@jezekit.cz, děkujeme.

Kontakty

Pořadatel

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544