Podještědská hodinovka
běžecký závod na 1 hodinu na umělém povrchu

7. ročník Podještědské hodinovky

v pátek 8. 4. 2016 od 17.00 ve sportovním areálu ZŠ Jablonné v Podještědí

Pořadatel

SK ZŠ Jablonné v Podještědí

Termín a místo

pátek 8. 4. 2016 od 17.00 hod., sportovní areál u ZŠ

Přihlášky

na stadionu, nejpozději 30 minut před zahájením disciplíny

Ředitel závodů

Mgr. Petr Kopřiva

Hlavní rozhodčí

Mgr. Stanislav Pergl

Disciplíny

běh na 1 hodinu, běh na 12 minut

Časový program

17:00 běh na 12 minut
17:30 běh na 1 hodinu

Upozornění

v kategorii mužů a žen mohou startovat i mladší závodníci; závodí se na umělém povrchu značky conipur, jsou nutné krátké hřeby do treter

Startovné

50 Kč

Ceny

první tři závodníci obdrží diplom a věcnou cenu

Upozornění

za zdravotní stav účastníků zodpovídá vysílající složka, za věci odložené v šatně pořadatel neručí

Rekordy Podještědské hodinovky

12 minut

KategorieVzdálenostJménoKlubRok
žákyně3009 mDaniela ČernáAC Česká Lípa2011
žáci3493 mVilém HorákDiana sport2015
ženy3170 mAdéla VeseláAC Česká Lípa2016
muži3720 mTomáš KolaříkOK Nový Bor2014

1 hodina

KategorieVzdálenostJménoKlubRok
ženy12 992 mZuzana DaňkováChotyně2014
muži17 600 mKreisinger JanDiana sport Jablonec n. N.2014

Sponzoři a partneři akce

Atletika

Atletika - Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí

KROB

KOVOVÝROBA KROB s.r.o.

www.firmakrob.cz

OMA CZ

OMA CZ, a.s.

www.omacz.cz

ZOD

ZOD Brniště a.s.

www.zodbrniste.cz

Fromin

Voda Fromin

www.fromin.eu

JežekIT

Ježek Vojtěch Informační Technologie

www.jezekit.cz

Prominent

PROMINENT CZ, s.r.o.

www.krutimaso.cz

Foto Krobová

fotografie Jindra Krobová

www.jindrakrobova.cz

Výsledky Podještědské hodinovky

Výsledky z roku: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |

Výsledky Podještědské hodinovky, 2. ročník, 15.04.2011

Běh 12 minut muži

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Nemeth Milan, 78AC Česká Lípa3679 m
2.Louda Petr, 64AC Česká Lípa3591 m
3.Hrdina Jakub, 90AC Česká Lípa3480 m
4.Malý Jiří, 53AC Česká Lípa3125 m
5.Bily Petr, 96SK ZŠ Jablonné v Podj.3057 m
6.Jakobi Marek, 75Cvikováček Cvikov2893 m
7.Dostál Tomáš, 97Cvikováček Cvikov2850 m
8.Dogaru Vasil, 82AC Česká Lípa2787 m
9.Stůj Radek, 98Cvikováček Cvikov2787 m
10.Záhorský Samuel, 99Cvikováček Cvikov2710 m
11.Hercík Jakub, 00USK Ústí nad labem2667 m
12.Kima Jiří, 95DD Jablonné v Podj.2482 m
13.Vančura Lukáš, 98Cvikováček Cvikov2304 m
14.Němec Aleš, 96SK ZŠ Jablonné v Podj.2280 m
15.Miko Michal, 95DD Jablonné v Podj.2189 m
16.Bouchner Pavel, 98AC Česká Lípa2064 m

Běh 12 minut ženy

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Černá Daniela, 96AC Česká Lípa3009 m
2.Loudová Pavla, 68AC Česká Lípa3006 m
3. Hrdinová Jana, 93AC Česká Lípa2817 m
4. Majcherová Nikol, 99SKI Polevsko2780 m
5.Kostenková Martina, 97Cvikováček Cvikov2715 m
6.Fridrichová Monika, 01Tatran Jablonné v Podj.2712 m
7.Kučerová Anna, 99Jiskra Nový Bor2654 m
8.Vančurová Sára, 01Cvikováček Cvikov2526 m
9.Junková Věra, 99SKI Polevsko2516 m
10. Valentová Kateřina, 96SK ZŠ Jablonné v Podj.2472 m
11.Musilová Klára, 92Jiskra Nový Bor2361 m
12.Slaměná Alena, 00Žandov2345 m
13.Biháriová Klaudie, 96DD Jablonné v Podj.2269 m
14.Neckařová Kateřina, 03Cvikováček Cvikov2181 m
15.Adamová Marika, 96DD Jablonné v Podj.2146 m
16.Vietzová Kristýna, 97DD Jablonné v Podj.2077 m
17.Bouchnerová Alena, 74AC Česká Lípa2059 m
18.Jakobi Natálie, 00Cvikováček Cvikov2003 m
19.Schaferová kateřina, 92DD Jablonné v Podj.1894 m
20.Adamová Lucie, 99DD Jablonné v Podj.1878 m

Běh 1 hodina muži

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Fichtner Adam, 85Red-Point PEARL15539 m
2.Kašparec Petr, 62AC Česká Lípa14698 m
3.Roudnický Milan, 68SK ZŠ Jablonné v Podj.14527 m
4.Slaměný Oldřich, 52AC Česká Lípa14389 m
5.Kubát David, 79Loko Nymburk13971 m
6.Šrachta Vladimír, 60Cvikov13886 m
7.Dembický Josef, 74Slovan Liberec13230 m
8.Janúšek Pavel, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.12496 m
9.Kalvoda Břetislav, 55Munro Sprint Cvikov12466 m
10.Janúšek Petr, 99SK ZŠ Jablonné v Podj.12311 m

Běh 1 hodina ženy

PořadíJménoKlubVzdálenost
1.Kupcová Zlata, 92SK ZŠ Jablonné v Podj.11710 m
2. Fléglová Anna, 94SK ZŠ Jablonné v Podj.11427 m
3.Svobodobá Anna, 97SK ZŠ Jablonné v Podj.9786 m
4. Pýchová Kateřina, 74Jablonné v Podj.9385 m
5.Šedivá Kateřina, 98SK ZŠ Jablonné v Podj.9006 m

Fotografie z Podještědské hodinovky

Fotografie z roku:

Máte fotografie z Podještědské hodinovky? Pošlete nám je na: vojtech.jezek@jezekit.cz, děkujeme.

Kontakty

Pořadatel

Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí
Petr Kopřiva
skjvp@seznam.cz
487 762 544